• Nowy
Olaplex Hair Perfector No.3 kuracja...

Olaplex Hair Perfector No.3 kuracja regenerująca włosy 100ml

86,99 zł
Brutto

Olaplex został stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury oraz poprzez uszkodzenia mechaniczne.  Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. 

 

Produkt No.3 Hair Perfector opracowany został dla podtrzymania efektu i stosuje się go pomiędzy zabiegami w domu. 

Zalety produktu :
- przeznaczony do użytku domowego - ma na celu utrzymać i przedłużyć efekt działania kuracji regeneracyjnej Olaplex, tak aby dłużej cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami,
- wzmacnia włosy przed kolejnymi zabiegami fryzjerskimi, np. koloryzacją lub prostowaniem włosów, a także przed negatywnym oddziaływaniem środowiska zewnętrznego oraz przed uszkodzeniami podczas termicznej i mechanicznej stylizacji włosów,
- zawiera tą samą substancję czynną jak pozostałe dwa: Olaplex Bond Multiplier No.1 oraz Olaplex Bond Perfector No.2,
- nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

 

Sposób użycia: 

1. Znaczną porcję preparatu nałożyć na czyste, osuszone ręcznikiem włosy, przy czym nie ma konieczności aby przed użyciem preparatu umyć głową szamponem. Pozostawić na włosach na minimum 10 minut, jednakże im dłuższe oddziaływanie Olaplex na włosy tym lepszy uzyskuje się efekt. W przypadku mocno zniszczonych włosów zaleca się pozostawić na włosach ponad 20 minut.

2. Spłukać a następnie umyć włosy szamponem i zastosować odżywkę. Olaplex Hair Perfector No. 3 nie jest odżywką ani kuracją.

3. Zabieg należy powtarzać minimum raz w tygodniu a w przypadku włosów silnie uszkodzonych nawet dwa, trzy razy w tygodniu.

Olaplex
Brak recenzji

Oceń Komentarze (0)

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.