Idea Make Up Manii mogła powstać za dokładnie zamkniętymi drzwiami i na podstawie szczegółowo opracowanej strategii, ale... nie tak to się zaczęło. Prawdziwie wielkie rzeczy rodzą się z pasji i zaangażowania – w głowach pełnych idei. Nie inaczej było z nami. ;)

 

Od 2014 roku budujemy to miejsce razem z Wami – naszymi Klientami. Wyróżnienie, jakim jest bycie najszybciej rozwijającym się sklepem z branży perfumeryjnej w Polsce to zasługa tylko po części naszej pasji i zaangażowania, które dały wszystkiemu początek. Znacznie więcej zawdzięczamy Wam – osobom, które obdarzyły nas zaufaniem i pozwoliły się rozwinąć.

Znane powiedzenie mówi, że „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Wy karmicie nas lojalnością i dobrym słowem na temat sprzedawanych produktów oraz obsługi. Dlatego apetyt na to, by zawsze być dwa kroki przed Waszymi oczekiwaniami i odpowiadać nawet na niewypowiedziane jeszcze potrzeby szybuje w górę. A my z całych sił staramy się zaspokoić ten żołądek bez dna. :)

 

5 naszych sposobów na sprostanie Waszym oczekiwaniom:

 

 

   Klimatyzowany magazyn

Wszystkie perfumy i kosmetyki przechowywane są w temperaturze 20 stopni Celsjusza, co gwarantuje nienaganną świeżość i jakość towarów.

    

Klienci detaliczni i hurtowi

Realizujemy pojedyncze zamówienia   klientów detalicznych oraz podejmujemy współpracę z klientami hurtowymi. Nasze podejście szyjemy na miarę.

 

 

           Certyfikowani dostawcy   

Selekcjonujemy dostawców oferowanych przez nas produktów, aby mieć pewność dostarczania oryginalnych, najwyższej jakości kosmetyków i perfum.

      Profesjonalne doradztwo

Każdemu klientowi oferujemy bezpłatne, profesjonalne doradztwo w wyborze perfum i kosmetyków. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

   Centrum magazynowo-logistyczne

Sekret błyskawicznej realizacji zamówień – własny magazyn sprawia, że zamówienia złożone i opłacone do godziny 14.00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

 

W Make Up Manii swoje zapachy odnajdą zarówno wielbiciele nieśmiertelnej klasyki, jak i fani zaskakujących kombinacji oraz nowatorskich woni. Nowości ze świata perfum i kosmetyków trafiają na nasze półki niezwłocznie po premierach, także to doskonałe miejsce dla osób śledzących branżowe trendy.

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 08:00-14:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: NieczynneDane firmy:

Prestige Parfums Spiesz i Spiesz Spółka Jawna

Kościuszki 84B, 32-650 Kęty

Telefon: +48 888 471 598

E-mail: kontakt@makeupmania.com.pl

NIP: 9372686056 Regon: 365569941 KRS:0000640687Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów i reklamacji znajdziesz w zakładce "zwroty i reklamacje".

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.