Formy płatności

Dbając o Twoją wygodę, umożliwiamy szeroki wybór płatności za zakupiony towar.

1. Za pobraniem
Wybierając tę opcję, za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze przesyłki.

2. Przelewy24
Dzięki zintegrowanemu systemowi Przelewy 24, umożliwiamy dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności online.

3. Przelew na rachunek bankowy
Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem i danymi na które należy dokonać płatności. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, niezwłocznie wysyłamy zamówienie o czym również poinformujemy Cię e-mailem.

4. Płatność przy odbiorze
Jeżeli wybrałeś formę dostawy odbiór osobisty, możesz zapłacić w momencie odbioru zamówienia.

UWAGA !

W przypadku braku płatności po 3 dniach roboczych od momentu złożenia zamówienia zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

Dane do przelewu:

Prestige Parfums Spiesz i Spiesz Spółka Jawna 
ul. Kościuszki 84B
32-650 Kęty
Bank BZWBK
Nr Konta: 02 1090 1740 0000 0001 3346 5103


Oryginalne produkty

Współpracujemy tylko z oficjalnymi dystrybutorami i certyfikowanymi dostawcami, przez co w naszej ofercie znajdują się wyłącznie oryginalne produkty, które są gwarancją 100% satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziesz do nas chętnie wracać !

Darmowe zwroty do 30 dni

W celu zapewnienia najwyższych standardów, oferowane przez nas produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 30 dni bez podania przyczyny !

Szybka i bezpieczna wysyłka

W celu jak najszybszej dostawy zamówionych produktów, współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, którzy dopilnują żeby towar zamówiony w naszym sklepie dotarł do Ciebie błyskawicznie.

99% zadowolonych Klientów

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z zakupów w naszej perfumerii, a my mieli poczucie dobrze wykonanej pracy. Jesteśmy przekonani, że takie podejście jest gwarancją 100% zadowolenia, tak dla naszych Klientów, jak i dla nas.

\