Formy płatności

Zapłać tak, jak Ci wygodnie.

1. Za pobraniem
Wybierając tę opcję, za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze przesyłki.

 

2. Przelewy24
Dzięki zintegrowanemu z naszą perfumerią systemowi Przelewy 24 umożliwiamy dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności online.

3. Przelew na rachunek bankowy
Zamówienie możesz także opłacić przelewem tradycyjnym. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem i danymi, na które należy dokonać płatności. Znajdziesz je również na dole tej strony. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, niezwłocznie wyślemy zamówienie, o czym również poinformujemy Cię drogą mailową.

Uwaga! Przelew tradycyjny może wydłużyć czas realizacji zamówienia, ponieważ pieniądze muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, aby móc przekazać zlecenie do realizacji.

4. Gotówką/kartą przy odbiorze osobistym
Może masz ochotę nas odwiedzić, zobaczyć jak pracujemy i odebrać swoje zamówienie osobiście? Zapraszamy! U nas zapłacisz wygodnie kartą lub gotówką.


UWAGA !

W przypadku braku płatności w ciągu 3 dni roboczych od momentu założenia zamówienia, zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

 

Dane do przelewu:

Prestige Parfums Spiesz i Spiesz Spółka Jawna 
ul. Kościuszki 84B
32-650 Kęty
Bank Santander
Nr Konta: 02 1090 1740 0000 0001 3346 5103
W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

 


Oryginalne produkty

Współpracujemy tylko z oficjalnymi dystrybutorami i certyfikowanymi dostawcami, przez co w naszej ofercie znajdują się wyłącznie oryginalne produkty, które są gwarancją 100% satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziesz do nas chętnie wracać !

Darmowe zwroty do 30 dni

W celu zapewnienia najwyższych standardów, oferowane przez nas produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 30 dni bez podania przyczyny !

Szybka i bezpieczna wysyłka

W celu jak najszybszej dostawy zamówionych produktów, współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, którzy dopilnują żeby towar zamówiony w naszym sklepie dotarł do Ciebie błyskawicznie.

99% zadowolonych Klientów

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z zakupów w naszej perfumerii, a my mieli poczucie dobrze wykonanej pracy. Jesteśmy przekonani, że takie podejście jest gwarancją 100% zadowolenia, tak dla naszych Klientów, jak i dla nas.

\