Zwroty i reklamacje

Nie jesteś pewien czy zamawiasz właściwy produkt ? A może perfumy lub kosmetyki okazały się nietrafionym prezentem ? Nic straconego ! Zakupy u nas są w pełni bezpieczne. Wszystkie zakupione w naszym sklepie produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Jeśli produkty nie zostały odpakowane (nie naruszone zostało foliowe opakowanie) oraz gdy nie zostały one użyte - zwracamy pełną kwotę.

Dokonując zakupów przez internet najważniejsze jest zaufanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by jego poziom stale wzrastał.

Jeżeli po otwarciu paczki zamówiony produkt będzie zgnieciony, rozbity lub będzie nosił ślady innego uszkodzenia czy tez jest inny niż został zamówiony, prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy na kontakt@makeupmania.com.pl lub telefoniczny w celu uzgodnienia kwestii reklamacji i odbioru.

Formularz reklamacyjny znajdziesz tutaj.

Formularz zwrotu znajdziesz tutaj.


Oryginalne produkty

Współpracujemy tylko z oficjalnymi dystrybutorami i certyfikowanymi dostawcami, przez co w naszej ofercie znajdują się wyłącznie oryginalne produkty, które są gwarancją 100% satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziesz do nas chętnie wracać !

Darmowe zwroty do 30 dni

W celu zapewnienia najwyższych standardów, oferowane przez nas produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 30 dni bez podania przyczyny !

Szybka i bezpieczna wysyłka

W celu jak najszybszej dostawy zamówionych produktów, współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, którzy dopilnują żeby towar zamówiony w naszym sklepie dotarł do Ciebie błyskawicznie.

99% zadowolonych Klientów

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z zakupów w naszej perfumerii, a my mieli poczucie dobrze wykonanej pracy. Jesteśmy przekonani, że takie podejście jest gwarancją 100% zadowolenia, tak dla naszych Klientów, jak i dla nas.

\