Wysyłka

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od stanów magazynowych, potwierdzenia zamówienia i czasu dostawy. W sytuacji kiedy Twoje zamówienie nie będzie zrealizowane z powodu braku towaru, poinformujemy Cię w terminie maksymalnie do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia w naszym sklepie. Opłata za dostawę zawsze jest stała, niezależnie od ilości wybranych produktów.

KOSZT DOSTAWY

CZAS DOSTAWY

MIEJSCE DOSTAWY

12,00 zł

Przedpłata

15,00 zł

Pobranie

1 dzień roboczy od
momentu nadania

Na wskazany przez
Kupującego adres

13,00 zł

Przedpłata

1-2 dni robocze od
momentu nadania

Dostawa do jednego z
1100 paczkomatów w
całej Polsce !


Oryginalne produkty

Współpracujemy tylko z oficjalnymi dystrybutorami i certyfikowanymi dostawcami, przez co w naszej ofercie znajdują się wyłącznie oryginalne produkty, które są gwarancją 100% satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziesz do nas chętnie wracać !

Darmowe zwroty do 30 dni

W celu zapewnienia najwyższych standardów, oferowane przez nas produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 30 dni bez podania przyczyny !

Szybka i bezpieczna wysyłka

W celu jak najszybszej dostawy zamówionych produktów, współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, którzy dopilnują żeby towar zamówiony w naszym sklepie dotarł do Ciebie błyskawicznie.

99% zadowolonych Klientów

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z zakupów w naszej perfumerii, a my mieli poczucie dobrze wykonanej pracy. Jesteśmy przekonani, że takie podejście jest gwarancją 100% zadowolenia, tak dla naszych Klientów, jak i dla nas.

\