O nas

Perfumeria Make Up Mania powstała dzięki współpracy osób których wspólną pasją są perfumy. Nabyte przez lata doświadczenie, sprawiło że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby wszystkich naszych Klientów, zarówno detalicznych jak i hurtowych. Do każdego podchodzimy indywidualnie i zawsze służymy profesjonalnym doradztwem, tak aby każdy znalazł odpowiedni produkt dla siebie. Od samego początku powstania perfumerii przyświecała nam zasada, iż zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi dostawcami, przez co w naszej ofercie znajdą Państwo klasyczne, dobrze znane zapachy jak również nowości ze świata perfum.


Oryginalne produkty

Współpracujemy tylko z oficjalnymi dystrybutorami i certyfikowanymi dostawcami, przez co w naszej ofercie znajdują się wyłącznie oryginalne produkty, które są gwarancją 100% satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziesz do nas chętnie wracać !

Darmowe zwroty do 30 dni

W celu zapewnienia najwyższych standardów, oferowane przez nas produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 30 dni bez podania przyczyny !

Szybka i bezpieczna wysyłka

W celu jak najszybszej dostawy zamówionych produktów, współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, którzy dopilnują żeby towar zamówiony w naszym sklepie dotarł do Ciebie błyskawicznie.

99% zadowolonych Klientów

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z zakupów w naszej perfumerii, a my mieli poczucie dobrze wykonanej pracy. Jesteśmy przekonani, że takie podejście jest gwarancją 100% zadowolenia, tak dla naszych Klientów, jak i dla nas.

\