Paco Rabanne 1 Million Lucky – obłędne nuty zapachowe dla niej i dla niego

Paco Rabanne 1 Million Lucky – obłędne nuty zapachowe dla niej i dla niego

Marka Paco Rabanne to jeden z absolutnych faworytów naszych Klientów. Kompozycje zapachowe Paco Rabanne doskonale odzwierciedlają niespotykaną ekstrawagancję, oryginalność i kreatywność ich twórcy. Ciekawe połączenia nie pozwalają minąć się obojętnie, dzięki czemu perfumy Paco Rabanne szybko zyskały rzesze zwolenników. Dowodem na ich rosnącą popularność również w Polsce są między innymi szybko znikające z naszych magazynów flakoniki z nowej kolekcji Paco Rabanne 1 Million Lucky.

Paco Rabanne 1 Million Lucky – pobudzający zmysły zapach dla mężczyzn

Luksus i czysta sensacja – tak w skrócie można opisać nowe perfumy dostępne już w Makeupmania: link. Paco Rabanne prezentuje wyjątkowo trwały produkt w ciekawej zapachowej kombinacji.

Pierwsze do nozdrzy posiadaczy dotrą nuty ozonowe, orzeźwiającego grejpfruta i zielonej śliwki. Stopniowo przejdą w serce i zaprezentują charakterystyczną woń orzecha laskowego z domieszką drzewa cedrowego oraz jaśminu. Na bazową nutę podstawy Paco Rabanne 1 Million Lucky składają się zapachy dębowego mchu oraz paczuli – prowokująca męska mieszanka. 

Zwiastunem obłędnego zapachu nowej kolekcji jest już opakowanie perfum. Flakonik przywodzi na myśl kryształ, a złote zdobienia jedynie potęgują jego ekskluzywny wygląd. Panowie ceniący oraz szukajacy zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego piękna będą z pewnością zachwyceni produktem Paco Rabanne 1 Million Lucky. Z łatwością znajdą go na wirualnych półkach Makeupmanii: link.

Zapachowa rozkosz dla kobiet – Paco Rabanne Lady Million Lucky

Nową kolekcją Paco Rabanne mogą zachwycić się również kobiety. W Paco Rabanne Lady Million Lucky znajdą nawiązania do klasycznego pierowowzoru, ale też przyjemnie drażniące zmysły nowe zapachy. Mieszanka zapachowa bazuje na bezpiecznych podstawach, ale ciekawe akcenty przełamują klasyczną woń, dzięki czemu Lady Million Lucky staje się z pewnością nieszablonową propozycją, którą można już znaleźć w Makeupmania: link.

Jakie więc zapachy kryją się w produkcie od Paco Rabanne?

Nuta głowy to połączenie słodkiej maliny z przełamującym ją zapachem mandarynki. Następnie do nozdrzy dociera wyraźna woń róży damasceńskiej, która jest najbardziej charakterystycznym elementem tej kompozcji. W głębokiej podstawie Paco Rabanne Lady Million Lucky można natomiast wyczuć drzewo sandałowe i słodycz wanilii, która została zaczerpnięta z pierwowzoru tej kolekcji. To idealna woń na pełne słońca dni.

Kompozycja Paco Rabanne dla kobiet zadebiutowała w 2018 – w 10 rocznicę pojawienia się zapachu 1 Million. Ta symboliczna data podkreśla wyjątkowość dostępnej w Makeupmania serii perfum i wagę, jaką przywiązuje do niej jej twórca.

Produkty Paco Rabanne od dawna są niekwestionowanym liderem na rynku perfum.  Coraz większy asortyment w Makeupmania wynika z rosnącego w Polsce zainteresowania tą marką. Nową kolekcję Paco Rabanne dostarczamy szybko i w konkurencyjnych cenach. Sprawdź nasze propozycje: Paco Rabanne 1 Million Luckyi Paco Rabanne Lady Million Lucky.